İF Sistem

İF Sistem Nedir, Size Neler Sunar?

İF Yazılım tarafından geliştirilmiş, dinamik web site geliştirme altyapısıdır. Site tasarımınız özel olarak hazırlandıktan sonra ihtiyaç duyulan veritabanı bağlantıları ve kodlama gereksinimleri, if sistem'in altyapı ve modülleri ile sağlanır. Tek tek kodlanması gereken her bir site parçası hazır modüller halinde sunularak zamandan ve paradan büyük ölçüde tasarruf edilmesi sağlanır.

Web Sitesi Mi Yaptıracaksınız?

İhtiyacınıza yönelik hızlı ve uygun maliyetli web sitesi, İF Sistem dinamik altyapısıyla, İF Yazılım'da.


Teklif İste

İF Sistem Size Neler Sunar?

İF Sistem tasarımınız hazırlandıktan sonra hakkımızda, iletişim gibi temel sayfaların hızla veritabanına entegre edilmesini sağlar. İhtiyacınız doğrultusunda slider, galeri, emlak modülü, ürün modülü gibi modülleri kısa bir çalışma sonrasında kullanıma hazır hale gelir.

ÜCRETSİZ HOSTİNG VE TASARIM

Size sunacağımız hazır tasarımlardan dilediğinizi seçerek kullanabilirsiniz. Ayrıca web sitenize hosting ücreti ödemezsiniz. Hosting ücretiniz her yıl tarafımızca ödenir.

Mobil Uyum

İF Sistem ile geliştirilecek her web sitesi mobil uyumludur. Sitenize girilen cihaza göre siteniz kendini ölçeklendirir.

Entegre Hizmetler

İF Sistem, şirketimiz bünyesindeki CRM, toplu mail/sms, hosting altyapısı gibi hizmetlerle entegre çalışır. Böylece sitenizle uyunlu müşteri hizmetlerinin keyfini sürersiniz.

Zamandan Tasarruf

İF sistem hazır kod parçacıklarından oluşur. Böylece kodlama süresi ve sitenizin hazır hale gelmesi aylardan günlere iner.

Uygun Maliyet

İF Sistem ile aylarca süren kodlama ve site hazırlama süresi daha hızlı ve daha az maliyetle gerçekleşir. Bu ise size neredeyse yarı fiyatına teklif verebilmemizi sağlar.

24/7 Destek

Web sitenizin daima ayakta kalması, siteye yeni özellikler eklenmesi ve teknolojinin daima güncel olması için yardım masamızla 7/24 hizmet vermekteyiz.

İF Sistem Projeleri